Trei copii nesupravegheați au distrus o parte din brâul unei clădiri proaspăt renovate. Acest eveniment a avut loc luni seara, în jurul orei 23, pe strada Barițiu din municipiu și a fost surprins pe camerele de supraveghere. Un arădean a făcut un apel pentru identificarea copiilor și a părinților lor, postând și filmarea cu „distracția” celor trei.
„Vă rog să distribuiți sau să îmi spuneți cine sunt părinții, deoarece copiii trebuie să vină și să își repare greșeala.” – a postat arădeanul pe facebook.















