Prof. dr. Lizica Mihuț a fost joi la București, unde, în calitate de președinte al Casei Româno-Chineze, Filiala Arad, a ținut să-l felicite personal pe Ambasadorul Extraordinar şi Plenipotenţiar al Republicii Populare Chineze la Bucureşti, Excelenţa Sa Xu Feihong, cu prilejul apropiatei Zile Naționale a Republicii Populare Chineze.
„Primire la Ambasada Republicii Populare Chineze de la Bucureşti
Cu prilejul Zilei Naţionale a Republicii Populare Chineze, am avut onoarea să fiu primită de Excelenţa Sa Xu Feihong, Ambasador Extraordinar şi Plenipotenţiar al Republicii Populare Chineze la Bucureşti” – este mesajul-foto pe care prof. Lizica Mihuț l-a posta pe pagina sa de facebook.


![[baschet] calificarea în faza următoare se joacă la arad 3 icim 2](https://www.criticarad.ro/wp-content/uploads/2017/09/icim-2.webp)

